Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Wroot Hakkımızda

Wroot.com.tr ekibi olarak 2010 yılının mart ayından itibaren, internetin daha anlaşılır ve kullanışlı olmasını amaçlayarak dijital pazarlama sektöründe genç, dinamik ve alanında uzman ekibiyle çalışmalarına başlamıştır.

Tasarım, teknoloji ve dijital pazarlama alanındaki inovasyonları da yakından takip eden Wroot.com.tr ekibi, yönetim panelli ve duyarlı (responsive) web sitelerini müşterilerine sunmaktadır…

Wroot ekibi olarak Seo danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi, Dijital pazarlama (Google Reklamcılığı), Grafik tasarım hizmetlerini veriyoruz.

 
Wroot Marka Tescilimiz
 
Neler Yapıyoruz
  • İhtiyaçlarınıza göre web çözümleri (Web tasarım, yönetim).
  • Sosyal medya yönetimi (Facebook, İnstagram, Youtube, Linkedin).
  • Arama Motoru Optimizasyonu (Google Üst sıralarda yerinizi alın).
  • Dijital Pazarlama (Google ve sosyal medyada reklam).
  • Grafik Tasarım (Katalog, Kartvizit, Davetiye vb..).
  • Baskı Çözümleri (Katalog, Kartvizit, Davetiye vb..).
 
Belgelerimiz
 
Seo Uzmanlığı Sertifikası – İstanbul Üniversitesi
 

 
Dijital Pazarlama İleri Seviye – Udemy
 

 
Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın, hissedarlarımızın ve toplumun beklentileri doğrultusunda reklam alanında yenilikçi çözümler üretmek. Wroot.com.tr olarak sektörde gördüğümüz ‘kalite’ açığı nedeniyle bu yola girdik. Başta kurumsal firmalar olmak üzere faaliyetlerimize ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza hizmet vermeyi hedefindeyiz.

 
Vizyonumuz

Değişim çağını iyi okuyarak geleceğin rekabetçi ve üstün nitelikli bilişim teknolojilerine, değişime inanan çalışanları ve paydaşlarıyla birlikte yön vermek. Ayrıca Wroot.com.tr ekibi olarak hedefimiz, uzman ekibimizle birlikte ajansımızı önce Türkiye daha sonra da dünya da sektörün en iyileri arasına getirmektir. Bu zorlu ama bizler için ana hedef haline gelen yolda, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı görev olarak kabul ediyoruz.

Whatsapp
İlker Kulalı
İlker Kulalı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?